CZ
  • Česky
  • Slovensky

SOS portál e-shopu SpokojenýPes.cz

Haf! Cokoliv vás trápí, vyřešíme psí rychlostí!

Problém se zásilkou? Nebo se zbožím? Vyřešíme to společně…

Pokud jste tady, tak se možná něco nepovedlo – moc se omlouváme! Nebo chcete jen jinou velikost? Tak či tak to spolu teď rychle dořešíme. Od toho jsme tu pro vás. A moc rádi!

Po ověření e-mailu vás provedeme celým procesem výměny, vrácení či reklamace zboží. Děkujeme, že využijete náš formulář. Jako poděkování dopravné na zaslání k nám zaplatíme my.

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě) má kupující - spotřebitel podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů zásadně do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to jakýmkoliv jednoznačným prohlášením vůči prodávajícímu. Nad rámec zákonného práva na odstoupení od smlouvy  umožňujeme rovněž výměnu zboží (např. při koupi špatné velikosti) ve lhůtě čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Vždy prosím dodržte tento postup:

  1. Zboží vracejte prosím úplné, nepoškozené, bez známek užívání a čisté, pokud možno v původním obalu  (pokud možno i s visačkami identifikujícími zboží, s dokumentací a veškerým příslušenstvím). Upozorňujeme, že kupující odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné k tomu, aby se kupující seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
  2. Do balíčku se zbožím pokud možno prosíme přidejte formulář, který vám zašleme na e-mail. Případně alespoň lísteček s číslem objednávky či výměny.
  3. Zboží je třeba zasílat pouze na adresu našeho skladu: SpokojeyPes.cz s.r.o., U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany u Prahy. Pro zaslání k nám od nás obdržíte kód, který vám umožní podat zásilku na výdejních místech ParcelShop či Zásilkovna na naše náklady, Pro získání kódu stačí postupovat vyplněním formuláře přes portál https://sos.spokojenypes.cz/ viz výše.
  4. Na kamenných prodejnách je možné vrácení/výměna zboží pouze osobně, zaslání dopravcem na prodejny zdrží proces vrácení/výměny zboží.
  5. Budete-li chtít na kamenné prodejně zboží vyměnit za jiné, odešlete nejdříve na požadované zboží objednávku přes eshop. Pak počkejte na informaci z prodejny, že je zboží připraveno k vyzvednutí a na prodejnu přineste špatně vybrané zboží, které si přejete vyměnit. Na prodejnu s sebou vezměte pokud možno doklad o zakoupení zboží (prodejku či fakturu).

Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi v souladu s obchodními podmínkami vrácena kupní cena zboží, včetně nákladů na dodání zboží. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z objednávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží, náklady na dodání zboží nejsou vraceny.

Reklamace

Jako kupující – spotřebitel můžete zboží reklamovat v době dvou let od jeho převzetí, nebo v záruční době, byla-li poskytnuta záruka za jakost. Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, můžete použít mj. ověření emailu uvedené výše, zvolit správnou objednávku a následně vyplnit potřebné údaje (mj. důvod reklamace a preferované řešení reklamace).

Kupující je povinen vytknout vadu bez zbytečného odkladu poté, co ji mohl při dostatečné péči zjistit, a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám na adresu U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany u Prahy / zboží odevzdat na prodejně, pokud bude odeslání / odevzdání reklamovaného zboží požadováno. 
Zboží nám nezasílejte na dobírku (vyúčtování v případě vrácení peněz za zboží provádí dodavatel).

Pokud si s odstoupením od smlouvy nebo reklamací nevíte rady, zavolejte na +420 226 227 586, nebo napište na vas@spokojenypes.cz

Bližší informace ohledně odstoupení od smlouvy a ohledně reklamace zboží naleznete v našich obchodních podmínkách jejichž aktuální znění je zveřejněno na adrese: https://www.spokojenypes.cz/obchodni-podminky/

Provozovatel

SpokojenyPes.cz s.r.o., Štětkova 1638/18, 14000 Praha 4

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Pobočky Spokojený pes®

Prodejna Na Pankráci | Na Pankráci 1618/30, Praha 4 | +420 226 227 588

Prodejna Korunní - u náměstí Míru | Korunní 313/13, Praha 2 | +420 226 227 587

Prodejna Říčany u Prahy | Obchodní 2722/10, 251 01 Říčany | +420 314 004 614

Centrální sklad Říčany | U Sanitasu 2246, 25101 Říčany

Sklad a výdejna Troubsko | Za Farou 792/51, 664 41 | +420 530 514 588

XS SM MD LG XL Screen

Copyright © SpokojenyPes.cz s.r.o. Zásady používání souborů cookie a využití Google Analytics
SPOKOJENÝ PES ® je registrovaná ochranná známka společnosti SpokojenyPes.cz s.r.o.