CZ
  • Česky
  • Slovensky

SOS portál e-shopu SpokojenýPes.cz

Haf! Cokoliv vás trápí, vyřešíme psí rychlostí!

Problém se zásilkou? Nebo se zbožím? Vyřešíme to společně…

Pokud jste tady, tak se možná něco nepovedlo – moc se omlouváme! Nebo chcete jen jinou velikost? Tak či tak to spolu teď rychle dořešíme. Od toho jsme tu pro vás. A moc rádi!

Vrácení, výměna, reklamace

Potřebujete nám zboží vrátit po odstoupení od smlouvy nebo reklamovat zboží? Můžete postupovat mj. podle následujících instrukcí. Vše vyřídíme co nejdříve. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě), má kupující - spotřebitel podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů zásadně do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to jakýmkoliv jednoznačným prohlášením vůči prodávajícímu. V případě, že od smlouvy odstoupíte, zboží nám můžete předat osobně na kterékoliv z našich prodejen nebo zaslat zboží na adresu SpokojenyPes.cz s.r.o., U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany u Prahy. Další možností je zaslat zboží zpět na naše náklady přes výdejní místa ParcelShopu či Zásilkovny.
Nad rámec zákonného práva na odstoupení od smlouvy umožňujeme rovněž výměnu zboží (např. při koupi špatné velikosti) ve lhůtě čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Vždy prosím dodržte tento postup:

  1. Zboží vracejte prosím úplné, nepoškozené, bez známek užívání a čisté, pokud možno v původním obalu (pokud možno i s visačkami identifikujícími zboží, s dokumentací a veškerým příslušenstvím). Upozorňujeme, že kupující odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné k tomu, aby se kupující seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
  2. Zboží zasílejte na výše uvedenou adresu U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany u Prahy. Na kamenných prodejnách je možné vrácení/výměna zboží pouze osobně, zaslání dopravcem na prodejny zdrží proces vrácení/výměny zboží.
  3. Zboží můžete vrátit také zdarma přes Zásilkovnu: balíček (maximálně 10 kg) doneste na některou z poboček Zásilkovny a obsluze nahlaste kód 92587999, obsluha vám vydá potvrzení o odeslání, které si uschovejte. Pro vrácení přes ParcelShop (maximálně 20 kg) vám zašleme unikátní kód, stačí postupovat vyplněním formuláře přes portál https://sos.spokojenypes.cz/.
  4. Budete-li chtít na kamenné prodejně zboží vyměnit za jiné, odešlete nejdříve na požadované zboží objednávku přes eshop. Pak počkejte na informaci z prodejny, že je zboží připraveno k vyzvednutí a na prodejnu přineste špatně vybrané zboží, které si přejete vyměnit. Na prodejnu s sebou vezměte pokud možno doklad o zakoupení zboží (prodejku či fakturu).
  5. Pokud zboží zasíláte zpět na centrální sklad na adrese U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany u Prahy, postupujte prosím přes portál https://sos.spokojenypes.cz/. V prvním kroku ověřte Váš e-mail a následně vyplňte potřebné údaje.

Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi v souladu s obchodními podmínkami vrácena kupní cena zboží, včetně nákladů na dodání zboží. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z objednávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží, náklady na dodání zboží nejsou vraceny.

Reklamace

Ačkoliv prodáváme pouze prvotřídní zboží, jako u každého obchodníka se Vám může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. Jako kupující – spotřebitel můžete zboží reklamovat v době dvou let od jeho převzetí, nebo v záruční době, byla-li poskytnuta záruka za jakost. Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, můžete použít mj. ověření emailu uvedené výše, zvolit správnou objednávku a následně vyplnit potřebné údaje (mj. důvod reklamace a preferované řešení reklamace). Kupující je povinen vytknout vadu bez zbytečného odkladu poté, co ji mohl při dostatečné péči zjistit, a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám na adresu U Sanitasu 2246, 251 01 Říčany u Prahy / zboží odevzdat na prodejně, pokud bude odeslání / odevzdání reklamovaného zboží požadováno.
Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování v případě vrácení peněz za zboží provádí dodavatel).

Pokud si s odstoupením od smlouvy nebo reklamací nevíte rady, zavolejte na +420 226 227 586, nebo napište na vas@spokojenypes.cz

Bližší informace ohledně odstoupení od smlouvy a ohledně reklamace zboží naleznete v našich obchodních podmínkách jejichž aktuální znění je zveřejněno na adrese: https://www.spokojenypes.cz/obchodni-podminky/

Provozovatel

SpokojenyPes.cz s.r.o., Štětkova 1638/18, 14000 Praha 4

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Pobočky Spokojený pes®

Prodejna Praha - u metra Pankrác | Hvězdova 33, Praha 4 | +420 226 227 588

Prodejna Korunní - u náměstí Míru | Korunní 13, Praha 2 | +420 226 227 587

Prodejna Říčany u Prahy | Obchodní 2722/10, 251 01 Říčany | +420 314 004 614

Centrální sklad Říčany | U Sanitasu 2246, 25101 Říčany

Sklad a výdejna Troubsko | Za Farou 792/51, 664 41 | +420 530 514 588

XS SM MD LG XL Screen

Copyright © SpokojenyPes.cz s.r.o. Zásady používání souborů cookie a využití Google Analytics
SPOKOJENÝ PES ® je registrovaná ochranná známka společnosti SpokojenyPes.cz s.r.o.